روضه رضوان

الا بذکر الله تطمئن القلوب

روضه رضوان

الا بذکر الله تطمئن القلوب

🔴  رهبر معظم انقلاب ؛ ‌<<برای مردم روشنگری کنید.>>👇

🔹همه ما ایرانیها اعم از شیعه و سنی ، همه اقوام از ، کرد ،عرب، لر ، ترک ، بلوچ ، ترکمن ، بختیاری ، و....گرفته تا همه جریانات سیاسی اصولگرا ، اصلاح طلب و....باید بدانیم.👇

🔶🔸جایگزینی برای نظام جمهوری اسلامی فعلی وجود نخواهد داشت. اگر خدای ناکرده این نظام جمهوری اسلامی فعلی سرنگون شود ، فکر نکنید زمان قبل از انقلاب مثل دوران پهلوی شکل می گیرد. نخیر . آنهایی که خواب تشریف دارند را بیدار کنید. 

🔷🔹آمریکا و انگلیس پشت دستشان را داغ کرده اند که بخواهند حکومتی مانند پهلوی را دوباره بر سر ما ایرانیها بگذارند!!!. پس جایگزین این نظام جمهوری اسلامی اگر خدای نکرده سرنگون شود چیست؟!

🔶🔸جوابش را آمریکایی ها از زبان سگ هارشان داعش بیان کرده اند ، حمام خون ، قتل عام سراسری ، فاجعه انسانی ، نسل کشی ایرانیان بصورتی بسیار بدتر از میانمار !!!

🔷🔹لذا این جاهلانی که فکر می کنند با رفتن ولایت فقیه و از بین بردن جمهوری اسلامی همه چیز عالی میشود ، بسیار بسیار نادان تشریف دارند. اینها هیچ چیز از عالم سیاست و گرگهای در کمین مردم ایران نمی دانند. 

🔶🔸آخر و عاقبت   نظام جمهوری اسلامی چیزی بسیار بدتر از سوریه فعلی است. حالا سوریه کسی مانند ایران را داشت بفریادش برسد، اگر ما غارت شویم ، اگر به ما شبیخون بزنند خدا میداند چه خواهد شد. فقط همین را بدانید که کار بجاهایی برسد که حسرت این ایام را خواهیم خورد. باید دست خانواده ات را بگیری و فراری کوه و بیابان بشویم.

🔷🔹ای مردم ایران ، قدر این امنیت را بدانید و همه مشکلات را با جان و دل تحمل کنید ، در انتخابات دقت کنید ، کسی را به داخل مجلس و دولت بفرستید که زجر کشیده و از طبقه محرومین باشد، آنگاه مشکلات کشور حل خواهد شد. به تفکر انقلابی رأی دهید. آشوب و اغتشاشات مایه خوشحالی دشمن است. خیلی دقت کنید..

طرح تجزیه ایران حقیقتی است که...هر از چند گاهی توسط آمریکا و هم پیمانانش مطرح میشود.

پس از انقلاب اسلامی در ایران ،از سال ۵۷ به طور مستمر از طرف کشور های خارجی و عوامل نفوذی آنان در داخل کشور حرکت هایی صورت می گیرد .در برهه ای از زمان ها این تحرک ها بسیار چشمگیر بوده همانند جنایت های مجاهدین خلق وکودتای نوژه،جنگ هشت ساله،اغتشاشات ۷۸و۸۸ و گه گاهی هم زود گذر بوده که تقریبا هر سال موارد متعددی از آن در کشور اتفاق می افتد.

متاسفانه به دلیل ضعف در ساختار های قانونی و سو مدیریت و اختلاف های شدید در موارد کلان ملی و بین المللی و تقریبا نا کارامدی اقتصادی جمهوری اسلامی نسبت به وضعیت مطلوب ،هر نوع نقشه ی دشمن برای ضربه زدن به این نظام را به مراتب تشدید کرده است.

پس از تظاهرات دی ماه پارسال مردم که باز هم توسط گروه هایی سو استفاده گر به بیراهه کشیده شد و عده ای کشته و زخمی شدند،هر هفته شاهد تظاهرات هایی و اعتراضاتی در گوشه و کنار ایران هستیم.

از طرفی هم اوضاع سیاسی در داخل اشفته است، از احمدی نژاد گرفته تا دولت لیبرال روحانی و مجلس ناکارامد و قوه قضاییه ای که انبوه اتهام ها به سمتش نشانه رفته

چند روز پیش هم سران امریکا با دادن کد رمزهایی به سایر مخالفین وعده داده اند که منتظر باشید خبر هایی در راه است.عربستان هم که از پارسال و به گفته ی ولیعهد جوان میخواهد جنگ را به داخل کشور بکشاند و منافقین هم به عنوان بازوی عملیاتی همیشه در صحنه هستن،با توجه به شواهد موجود و دشمن های سرسخت و کینه جو با قطعیت میتوان گفت که طرح تجزیه ایران نزدیک به عملیاتی شدن است(هر چند عده ای این حرف ها را توهم توطئه میخوانند)

به هر حال همه ی دشمنان خارجی و داخلی دست به دست هم داده اند که این طرح شوم رو اجرایی کنند و باز هم چشم ما به لطف خداوند است و درایت های رهبری و مردمی که انقلاب کردند و تا جانی هست پای انقلاب ایستاده اند

مکروا و مکرالله و الله خیر الماکرین


نظرات (۱۸)

 • سعید محمدی دهنوی
 • تشکر

  پاسخ:
  ممنون از لطف شما
 • افسر جوان جنگ نرم
 • ما فقط از افراط ضربه نخوردیم! از افراط هم ضربه خوردیم!
  اخه چرا الکی این حرفا رو به رهبر وصل میکنید؟!!!
  پس اون بصیرتی که ایشون این همه تاکید میکنه کجاست؟؟!!!!
  لابد اسم خودتم میذاری عمار!!!
  پاسخ:
  سلام بر شما و ممنون که وقت گذاشتید و این مطلب رو خوندید.
  بنده این مطلب رو به هیچ وجه به رهبری نسبت ندادم فقط موردی دارین که رهبری در بسیاری از  جلسات اون رو خطاب به فعالین فرهنگی و همه احاد ملت بیان کردند فرمودند ؛روشنگری کنید برای مردم.فقط همین مطلب از رهبری است که اگر به مطلب و طرز چینش کلمات و جمله ها نگاه کنید متوجه خواهید شد.در ضمن عذرخواهی از شما ؛چگونه میتوانیم نیت دیگران را بخوانیم(عمار خواندن خودم)؟
 • افسر جوان جنگ نرم 2
 • تصحیح میکنم
  ما فقط از تفریط ضربه نخوردیم! از افراط هم ضربه خوردیم!
  خب شما فقط لطف کنین اون تیتر اتمام حجت رهبری رو از رو پست بردارین...
  پاسخ:
  سلام علیکم..البته رهبری بارها در این دو سه سال اخیر صحبت ههایی با چنین رویکردی داشتن ولی منطقی تر.........شما می خوای بگی رهبری دوست نداره برای مردم روشنگری بشه؟؟؟؟
  شما یا میدونید یا نمیدونید که مطلب شما اشکال نگارشی داره . اگر فقط عبارت "روشنگری کنید" رو به اقا میخواید نسبت بدید تو گیومه باید بگذارید!! این مطلب شما چندین جا از قول اقا نقل شده و خیلی ها رو به اشتباه انداخته !!! 
  پاسخ:
  سلام.من زیاد با اصول نگارشی اشنا نیستم،در اولین فرصت اینکارو انجام میدم.تشکر
 • با ولایت تا شهادت
 • سلام دوست عزیز
  ما آزادیم و میتونیم با صراحت نظر خودمون رو بیان کنیم ، اما وقتی قراره از قول بزرگی مطلبی بنویسیم و مخصوصا اگر آن بزرگوار حضرت آقا باشن باید امانتداری کرده و عین مطلب را ارسال کنیم،  نه کمتر و نه بیشتر،
  زیرا خواننده را به اشتباه میاندازد .
  لطفا به رسم امانت داری مطلب آقا رو جدا بنویسید و مطلب خودتون رو به صورت تحلیل یل توصیه یا هر اسم دیگری در ذیل متن اصلی بنویسید .
  با تشکر
 • با ولایت تا شهادت
 • سلام دوست عزیز
  ما آزادیم و میتونیم با صراحت نظر خودمون رو بیان کنیم ، اما وقتی قراره از قول بزرگی مطلبی بنویسیم و مخصوصا اگر آن بزرگوار حضرت آقا باشن باید امانتداری کرده و عین مطلب را ارسال کنیم،  نه کمتر و نه بیشتر،
  زیرا خواننده را به اشتباه میاندازد .
  لطفا به رسم امانت داری مطلب آقا رو جدا بنویسید و مطلب خودتون رو به صورت تحلیل یل توصیه یا هر اسم دیگری در ذیل متن اصلی بنویسید .
  با تشکر
  پاسخ:
  سلام،متن یک هفته پیش اصلاح شده است و فکر نکنم که مشکلی داشته باشد ،اگر با موردی در متن برخورد کردید،ما منتظر نقد شماییم.با تشکر
  این متن حتی اگر بارها و بارها بگویید سخن رهبری نیست و فقط روشنگری اش سخن رهبریست بازه در رویت اول ذهن را به سوی رهبری سوق می دهد اینگونه به نظر می رسد که سخنان رهبری است . البته اگر کسی حتی یک سخنرانی معظم له را گوش داده باشد تفاوت در ادبیات و ادب و ... را کاملا متوجه می شود . این متن اگر با هدف روشنگری نوشته شده ، کاملا ضد روشنگری است . و اگر با هدف تضعیف مقام رهبری نوشته شده ، جایگاه ولایت فقیه بالا تر از اینه که کسی مثل این نویسنده بتونه با این متن خنده دار و ادبیات ضعیف وبدون ادب و بسیار ذلیلانه و در عین ساده لوحی بتونه ایشان را تضعیف کنه . 
  خدا هممون رو به راه راست هدایت کنه 

  پاسخ:
  من نمیدونم شما ضد روشنگری رو از کجای این مطلب در آوردین اگر به اتفاق های این مدت نگاه کنید اگر واقعا دنبال حق باشید ،این مطلب و می بپذیرید
  شما خیلیییی دروغگو هستید. الان این متن شما منتسب به رهبر در فضای مجازی پیچیده. و همه ی مخالفان رهبر این متن رو دست به دست میکنن و خوشحالن...واقعا براتون متاسفم.. عامدانه متن خودتون رو بعد از جمله ی رهبر نوشتید تا به ایشون نسبت بدین. اگه کارتون عامدانه نبوده هرچه سریعتر حذف کنید این متن رو. یا بنویسید رهبر گفته:....
  نویسنده گفته:..... 
  کاملا مشخصه حرفهاتون مغرضانه و برای بدنام کردن رهبره.. 
  پاسخ:
  ببخشید،حتما باید اتفاق ناخوشایندی بیفته و چند هزار نفر کشته بشن و چند تا شهر ویران بشه و بعد رهبری بیاد سخن بگه تا شما باور کنین تازه داره یه اتفاقی افتاده
  شما هیی میگی ،نیت ما خیره نیت ما خیره ، انتقاد داشتین بفرمایین و .... ،ولی هر کی یه چیزی گفته فقط در مقام توجیه براومدید و ماستمالی کردید !!
  اون شکلک 👇 که بعد سخن رهبر گذاشتین ،یعنی این متن ادامه متن بالاست و بهم وصلن !!
  مشخصه یه نیت شومی ، تو این کار شما و وبلاگ های شبیه شما پنهانه ...
  خدا ناظر بر اعمال و رفتار ماست،حتی تو فضای مجازی اجازه ی نوشتن و نشر هر چیز کذبی رو نداریم ،چون این متن باعث شبهه و بد بینی شده و شما هم نشرش دادین و تمایلی هم به تغییر و ویرایشش ندارین ، به خاطر انتساب این جملات و ادبیات سخیف،به رهبر عظیم الشأن ، حتما مقصر هستید  !.... از روز قیامت بترسید !
  پاسخ:
  اعوذبالله از این نوع تفکر
  با دروغ و کذب نمی توان حق را برپا داشت. درسیره اهل بیت و شیعیانشان نبوده که حرفی بزنند و نسبت دروغ به پیامبر یا اهل بیت بدهند و بعد بگویند خب برداشت من درست هست. 
  پاسخ:
  ؟؟؟؟؟
  لطفن اینو پاک کنید
  وگرنه... 
  چوندارهچ به اسم رهبری توو گروهای تلگرام دست به دست میشه
  پاسخ:
  من باید تاوان ذهن کج دیگران رو بدم؟
  کارتون اشتباه است، این مصداق تدلیسه! یه لحظه فکر کن شاید یه ذره از این همه اعتراض درست باشه. با لجبازی و تعصب کسی عاقبت به خیر نمیشه.
  یا علی
  پاسخ:
  شاید....
  خاک بر سرت واقعا
  یا مزدور دشمنی یا اینفدر احمقی که نمیفهمی این کارت چه تبعاتی درست کرده. گروههای تلگرامی پر شده از این جملات به اسم رهبر انقلاب. تو غلط کردی که اولش نوشتی روشنگری از رهبر انقلابه ولی بقیش نیست.
  پاسخ:
  ممنون از لطف شما😳😳😳
  دشمن دانا به از نادان دوست
  این پیام شما در شبکه های اجتماعی دست به دست داره می چرخه و به گونه ای نقل شده که رهبری نظام را در حال فروپاشی و سقوط می بینند.
  اگر عمدی درکار نباشه که به احتمال زیاد هست. اگر این متن را از روی دشمنی با نظام و رهبری ننوشته باشید, باید عرض کنم که پاسخ های شما در این وبلاگ هیچ دردی رو دوا نمیکنه. 

  پاسخ:
  سلام،ممنون از شما
  مگه اینطور نیست؟؟
  باعث تاسف این شکل از روشنگری.رهبر همیشه از موضع قدرت صحبت میکنند .این سخنان یک فرد کم سواد و بی بصیرت هست در خوشبینانه ترین حالت
  پاسخ:
  چه اشکالی داره؟؟؟؟
  مطلبش صحت داره؟
  پاسخ:
  سلام.نمیدونم منظورتون چیه ولی این یه تحلیله
  دوست عزیز ؛ اولین اشتباه شما اینه که با جمله اتمام حجت رهبر شروع کردین!!!اگه تحلیل شماست براچ این جمله رو اولش نوشتی؟؟!!
  یامثلا ناخواسته یه جورایی از حکومت پهلوی تعریف کردی.جایی که گفتی امریکا و انگلیس پشت دستشان را داغ کرده اند که حکومتی مثل پهلوی سر کار بیاید!!مثلا چه خوبی برای ملت داشت،  که اونها پشت دستشان را داغ کنند؟!!
  پاسخ:
  ممنون از شما
  اتفاقا شروع کردن با این کلمات خیلی خوبه مثلا بهتر بود اخر متن بگمش
  در مورد اشکال دوم هم بالاخره حکومت پهلوی هم بد برداشت میکنی... ولی در هر حال یه سری خصوصیات خوب  هم داشتن